ALTICA certifikace gost r Rusko - O firmě
O naší společnosti

Firma ALTICA s.r.o., je na trhu služeb v oblasti certifikace aktivní a dynamickou prosperující společností. Základem úspěchů, je spojení efektivní týmové práce s vysokou profesionalitou a individuálním přístupem našich specialistů. Pod názvem a právním subjektem ALTICA s.r.o., působíme na českém a evropském trhu, se zaměřením na poskytování služeb při certifikaci výrobků a posuzování shody, v rámci zahraničního obchodu se zeměmi střední a východní Evropy.

Aktivity společnosti ALTICA s.r.o., jsou dnes orientovány zejména na zajištění různých výrobkových certifikací, při dodávkách investičních celků, strojírenského zboží, zařízení pro těžební průmysl, zejména pak pro hutnictví a energetiku. Mezi uvedenými komoditami, patří jedno z nejvýznamnějších míst investičním celkům, kdy více než 70% našich činností, je věnováno právě těmto dodávkám. Díky neustálému zkvalitňování spolupráce s našimi partnery, prohlubování zkušeností a znalostí trhu, je ALTICA s.r.o. schopna realizovat certifikace náročných investičních projektů na trzích Ruské federace a zemí východní Evropy.

Naše specializace a zejména zaměření na kvalitu služeb, které lze nejlépe vystihnout sloganem "vše z jednoho místa", překračuje zažité hranice a přístupy k řešení otázek, které s sebou certifikace a s ní spojené procesy přináší. Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi, jeho požadavkům a potřebám, můžeme navrhnout efektivní řešení a na základě těchto informací předložit souhrnný plán tak, aby bylo jasné, jaké výhody a přínosy je možno při spolupráci s naší společností očekávat.

JSTE STÁLE NÁROČNĚJŠÍ VE SVÝCH POŽADAVCÍCH?

Vybírejte si pro spolupráci ty nejlepší, jejichž krédem je kvalita a péče o zákazníka.

POTŘEBUJETE CO NEJMÉNĚ STAROSTÍ PŘI VYŘÍZENÍ OTÁZEK SPOJENÝCH S CERTIFIKACÍ?

Spolehněte se na zkušené specialisty, kteří dokáží předvídat a eliminovat problémy.

JE PRO VÁS DŮLEŽITÉ DODRŽET PŘEDPOKLÁDANÉ NÁKLADY?

Využijte ty, kteří v pracují úsporně.

MÁTE RÁDI BEZPROBLÉMOVÁ JEDNÁNÍ?

Naši specialisté Vás navštíví přímo ve vaší kanceláři.

POTŘEBUJETE JISTOTU?

Spolupracujte s námi.

Podrobné informace o našich službách, naleznete na těchto stránkách, kde jsme pro Vás připravili vše, co potřebujete k tomu, aby jste se rozhodli pro spolupráci s naší společností. Co v naší prezentaci a referencích neuvidíte, se skrývá v našem týmu specialistů, připravených vybrat optimální řešení právě pro Vás.  • 14/07/2006

    Článek na téma "Certifikace na východních trzích"

    Ve spolupráci s vydavatelstvím Mladá Fronta, byl v čísle 12/2006 Obchodního týdeníku, uveřejněn rozhovor s ředitelem naší společnosti, na téma "Certifikace na východních trzích". Celý článek ke stažení zde.

  • 08/02/2006

    Technické reglementy

    Na naše web stránky umístěn seznam návrhů technických reglementů Federální agentury pro technický dozor a metrologii Ruské Federace za období leden 2006.

Přihlášení

e-mail

heslo


Privátní nastavení

Zaregistrujte se zde